Grzegorz Matylla

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2024
Głos Wielkopolski

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
lek.Grzegorza Matylli
wieloletniego współpracownika naszego Szpitala
Wyrazy głębokiego współczucia
Najbliższej Rodzinie
składają
Dyrekcja i Współpracownicy
Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej
nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspaniały lekarz, wyleczył mnie z poważnej choroby. Uroczy, inteligentny rozmówca. W czasie ostatniego badania USG rozmawialiśmy o filmach "Czekolada" i ,"Joe Black"

Wiesława Matysiak


1 r

Miałem mieć wizytę kontrolną u Ś.P. Pana doktora, szukałem informacji o innych badaniach, które brałem pod uwagę. Z wielkim szokiem i smutkiem przeczytałem, że nie ma już Pana wśród nas. To prawdziwy cios dla setek pacjentów którym dawał Pan nadzieję i pomagał Pan przejść najtrudniejsze i najstraszniejsze badania diagnostyczne. Nigdy nie spotkałem tak wspaniałego lekarza. Dziękuję Panu za to że mogłem skorzystać z Pana pomocy. Łzy napływają do oczu, nigdy Pana nie zapomnę.

Jakub W.


1 r

Panie doktorze, nigdy pana nie zapomnę, to właśnie pan doktor uratował mojego męża, postawił trafną diagnozę i wskazał dalszą drogę leczenia i operacji, dzisiaj mój mąż cieszy się życiem, a pana już nie ma, trudno się z tym pogodzić, dawno nie było mi tak przykro.

Alicja Lisewska


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ogromny żal i smutek gdy umiera osoba nieprzeciętna. Dr Grzegorz Matylla był, jest i zawsze będzie w mojej pamięci. Będę się za niego modlił, aby Go Pan Bóg do siebie przyjął.

Antoni T. Miler


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek racz Mu dac Panie

Hanna K.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przykro żegnać kolejnych znajomych z dawnych lat. Ewa

Ewa


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

Maciej


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie na takie spotkanie byliśmy nastawieni, Plan Boży był inny

Magdalena Leciej-Grzechowiak -farmaceutka, Marcinek, matura 1971


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia