Waleria Wójcik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2024
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 11.04.2024
Głos Koszaliński
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Walerii Wójcik
wieloletniej dyrektorki
Zespołu Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Przedszkoli,
doświadczonego i oddanego Koszalinowi samorządowca,
który miastu i mieszkańcom poświęcił wiele
ze swojego życia,
Człowieka otwartego na innych
i chętnie służącego pomocą.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Jan Kuriata
Przewodniczący
Rady Miejskiej w Koszalinie
Piotr Jedliński
Prezydent Koszalina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia