Bazyl Romaniuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2022
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2022
Kurier Poranny
„Nikt nie umiera na ziemi,
dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że odszedł nasz serdeczny Kolega, Leśnik
ś+p
Bazyl Romaniuk
Emerytowany pracownik Nadleśnictwa Hajnówka.
Brać leśna straciła oddanego leśnika,
któremu na sercu zawsze leżało dobro
Puszczy Białowieskiej.
Od 1960 roku do czasu przejścia na emeryturę nieprzerwanie pracował w Nadleśnictwie Hajnówka,
w leśnictwie Topiło i Łozice.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję
wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z powodu utraty tak wspaniałego,
życzliwego i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
Dyrektor
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
Andrzej Józef Nowak
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia