Anita Grycza
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2010
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.06.2010
Głos Wielkopolski
W imieniu członków forum R1R6 z ogromnym żalem żegnamy
naszą drogą koleżankę
ś + p
Anitę Grycze
„Choć odeszłaś cicho
Pozostawiając ból i zmartwienie
Twoje serce ciągle bije
Gdyż w naszej pamięci żyjesz”
Wyrazy najgłębszego współczucia
Rodzinie Zmarłej
składają
koleżanki i koledzy motocykliści
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
L.L.K.H.D
13 l
AW MW RW
13 l
Kinia
14 l
Monika Ławniczak
14 l
Pęku
14 l
Madziarka
15 l
Natalia
15 l
tomek
15 l
marta
15 l
maciej26001 z r1 r6
15 l
artuszko
15 l
Magda
15 l
asia
15 l
Natalia
15 l
Marta
15 l
Andrzej Kasia
15 l
krystyna janiszewska
15 l
Mariola
15 l
Dorota i Patrk
15 l
igor
15 l
magda
16 l
alicja
16 l
Monika W
16 l
piotr kluczyński
16 l