Stanisław Kwiatkowski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.11.2010
Dziennik Bałtycki

<p>„...Życie Twoje zmienia się, ale się nie kończy,<br />nie umierasz, ale wchodzisz w nowe życie<br />...a my nie przestajemy Cię kochać...”<br />Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 16 listopada 2010 r. po ciężkiej chorobie zmarł w wieku 80 lat nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek<br />śp.<br />Stanisław Kwiatkowski<br />kompozytor, organista, pedagog<br />Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 20 listopada 2010 r. o godz. 14.00 w katedrze Oliwskiej przy ul. bpa Edmunda Nowickiego 5.<br />Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu Salvator.<br />(Autokar zostanie podstawiony pod kościołem)<br />Pogrążona w żalu rodzina</p>

„...Życie Twoje zmienia się, ale się nie kończy,
nie umierasz, ale wchodzisz w nowe życie
...a my nie przestajemy Cię kochać...”
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 16 listopada 2010 r. po ciężkiej chorobie zmarł w wieku 80 lat nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
śp.
Stanisław Kwiatkowski
kompozytor, organista, pedagog
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 20 listopada 2010 r. o godz. 14.00 w katedrze Oliwskiej przy ul. bpa Edmunda Nowickiego 5.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu Salvator.
(Autokar zostanie podstawiony pod kościołem)
Pogrążona w żalu rodzina

Plaża
<p>Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 16 listopada 2010 r. zmarł<br />Stanisław Kwiatkowski<br />nasz Przyjaciel, kompozytor, były organista i dyrygent chóru parafialnego w Wiślinie.<br />Żonie i Najbliższym<br />składamy wyrazy głębokiego współczucia<br />Ks. Proboszcz, chórzyści, dyrygent i organista z Wiśliny</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Ciagle jest mi bardzo smutno.

E


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

E


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspominam i jest mi smutno

E


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

E.


2 l

Ciagle pamietam i jest mi smutno❣️

E❤️


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Twoja muzyka zawsze wzrusza.

Krystyna M.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciagle smutno!

E.


3 l

Ciagle pamietam …

E


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietam... wszystko jest smutne!

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamietam

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś wielkim Kompozytorem i Organistą - wciąż pamiętam

Jola z chóru


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Miałam zaszczyt śpiewać jako mała dziewczynka, do muzyki, którą Pan grał. Pamiętam lekcje, których mi pan udzielał. Minęło prawie 20 lat. Był Pan złotym człowiekiem.

Anna Przybycień


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAM, KOCHAM !!!

Maciej Kwiatkowski


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolanta Woźniak


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mariusz


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maciej Kwiatkowski


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kiedys wzejdzie slonce,​chociaz teraz zaszlo,​kiedys sie spotkamy pomimo tego ze naszej drogi sie rozeszly,​kiedys wspolnie zapalimy na niebie najjasniejsz​a z gwiazd,ktora bedzie oswiecac droge takim ludziom jak Ty...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy nic nie bedzie taki same,nigdy nie bedzie takiego czlowieka,​mozemy jedynie miec pewnosc ze kiedys sie tam wszyscy sie spotkamy...


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maciej


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maciej kwiatkowski


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pamiętamy Chór z K.Grn. i JW


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maciej


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mariusz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Odpoczywaj w pokoju - JW


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia