Z czcia i
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.03.2023
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.03.2023
Nowosci
Z czcią i serdeczną pamięcią żegnam
ś+p
Agnieszkę Dąbrowską
cenioną toruńską animatorkę kultury, wieloletnią instruktorkę Domu Muz w Toruniu (2001-2020),
dyrektorkę Miejskiego Centrum Kultury w Ciechocinku (2021-2023), uznaną performerkę.
Swoim talentem i twórczą edukacją wyznaczała najlepsze standardy toruńskiego i ciechocińskiego życia kulturalnego. Wśród młodych zyskała status autorytetu
i inspirującej wychowawczyni.
Niech spoczywa w pokoju wiecznym!
Pogrążonej w żałobie
Rodzinie
oraz
Współpracownikom i Wychowankom
z Torunia i Ciechocinka
przekazuję słowa serdecznego współczucia
i jedności w cierpieniu.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia