Sławomira Jareckiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2021
Tygodnik Ostrołęcki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2021
Tygodnik Ostrołęcki
Z ogromnym żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Wiceprezesa Zarządu ELEKTROTERMEX Sp. z o. o. w Ostrołęce
i naszego kolegi
Sławomira Jareckiego
Dziękując za wieloletnią i owocną współpracę
Bliskim
składamy serdeczne wyrazy współczucia.
Pracownicy i Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółka z o. o. w Ostródzie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia