Mateusz Maliszewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2010
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś.&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy</p>
<h4><strong>śp. MATEUSZ MALISZEWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.</p>

"Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy

śp. MATEUSZ MALISZEWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Promyczek do Nieba...​Now​acka L


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>2 listopada ...Zaduszki</p> <p><strong><br />Dzień jesienny tak cicho<br />Jak liść zżółkły opada;<br />Złoto ma z października<br />Smutek ma z listopada.<br />I w ten smutek złotawy,<br />I w ten płomyk zamglony<br />Przybrały się Zaduszki<br />Jak w przejrzyste welony.<br />Płoną świeczek szeregi,<br />Płoną świeczek tysiące,<br />Powiewają płomyki<br />Zamyślone i drżące.<br />Więc płomykiem jak dłonią,<br />Dłonią ciepłą i jasną,<br />Pozdrawiamy tych wszystkich,<br />Których życie już zgasło.</strong></p> <p>Moja modlitwa dla Ciebie Mateuszu</p> <p>Spoczywaj w Pokoju...Nowacka l.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zawsze w pamięci-​dzP​atii


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Niedzielne Światełko Nowacka L


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

światełko zadumy-​dzPa​tii


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>1 Listopada...</p> <p>W jesiennej nostalgii wpatrzeni w światła</p> <p>zniczy, w ciepło grobów płynące tego dnia</p> <p>z ziemi, wpatrzeni w ludzkie „nie wiem”,</p> <p>wyciszamy się, pokorniejemy,</p> <p>szlachetniejemy,</p> <p>a może i kochamy tym bardziej....</p> <p>Z listopadową zadumą ofiaruję swoje światełko pamięci...Nowacka L.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moja Pamięć... Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>1 listopad - Festum Omnium Sanctorum</p> <p><em>Przyjdzie ten dzień, odarty z liści, marznącą kroplą naznaczony. Zaniesiesz w nim do Nieba myśli, nad czyimś grobem pochylony...</em></p> <p>Wspomnienie Zmarłych zawsze zawiera w sobie nostalgię i nigdy niekończący się żal. Zapalamy znicze nie tylko na grobach rodziny i przyjaciół, ale też ludzi zupełnie nieznanych, których groby są opuszczone, a także w symbolicznych miejscach upamiętniających poległych.</p> <h4><strong><em>Modlitwa nad zapaloną świecą </em></strong></h4> <p>Aniele Boży, stróżu mój, weź cienką nitkę w swoje ręce i nawlecz na nią każde smutne, rozdarte, zagubione serce. I zanieś ten sznur korali przed Matki Najłaskawszej oczy. Ona je wszystkie we łzach umyje, otrze matczynym warkoczem. Będzie im portem i spokojem po długim, ziemskim wędrowaniu i każde wesprze Prosząc Syna – <em>„radością wieczną obdarz je, Panie”</em>.</p> <p>Z pamięcią i modlitwą - mama sp. Joasi Jałocha </p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia