Mateusz Maliszewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.04.2010
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś.&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy</p>
<h4><strong>śp. MATEUSZ MALISZEWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.</p>

"Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3 kwietnia 2010 roku, w wieku 28 lat, odszedł od nas najukochańszy

śp. MATEUSZ MALISZEWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 9 kwietnia 2010 roku o godz. 14.00 mszą św. w kościele w Czerwieńsku. Po mszy odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu. Pogrążona w głębokim smutku rodzina.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamięć i modlitwa-​dz​Patii


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham i tesknie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

niedzielny płomyk-​dzia​dkPati


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham i tesknie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Niedzielne Światełko Nowacka L


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Kolesinska


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

pamiętamy w modlitwie-​d​zPatii


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

modlitwa i pamięć-​dzPa​tii


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

niedzielne światełko-​d​zPatii


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

siostra śp. Krzysia Sz.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham i tesknie


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W święto TRZECH KRÓLI lampeczkę zapalam modlitwę ofiaruje - mama śp. Krzysia Sz.</p> <h5><strong>Trzej Królowie</strong></h5> <p><br />¶¶_______¶¶_______¶¶<br />¶¶¶_____¶¶¶¶_____¶¶¶<br />¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />..........!!​_______​_!!________!!<br />..........!!!______!​​!!!!!______!!!!<br />..........!!!!!____!​​!!!!!!!!!____!!!!!!<br />..........!!!!!!!__!​​!!!!!!!!!!!!!__!!!!​!​!!<br />..........!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!​!!!!!!<br />..........!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!​!!!!!!<br />¶¶_______¶¶_______¶¶<br />¶¶¶_____¶¶¶¶_____¶¶¶<br />¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶¶¶¶_¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶<br />Szli śnieżną drogą,<br />przedzierali się przez zaspę<br />oni-Trzej Królowie:<br />Melchior, Baltazar i Kacper.<br />Wiatr zimny dął<br />hen,hen-od północnej strony,<br />więc musieli trzymać<br />zmarzniętymi rękami korony.<br />I nieśli ze sobą<br />w czerwonych tobołeczkach<br />przeróżne dary<br />dla Niego-dla Dzieciąteczka.<br />Melchior niósł mirrę,<br />której żeście nigdy nie widzieli,<br />Kacper-kadzidło,co pachnie<br />w kościele każdej niedzieli.<br />A kiedy trzeci<br />tobołka zawartość ukazał-<br />szczerozłote serce<br />trzyma na dłoni-Baltazar.</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Świąteczne światełko.​N​owacka L


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>6.01 – Święto Objawienia: Christus multorum benefactor - „Chrystus dobroczyńcą wielu”</p> <p>Mati, Aniele..., podążaj za światłem Objawienia. Ja zaś, w Dzień Epifanii, wdzięczną myślą obejmę wszystkich Twoich Bliskich życząc im odwagi Mędrców opartej na niewzruszonej nadziei. Niech Gwiazda Betlejemska również i im wskazuje drogę do miłości, zgody i pokoju. Niech będzie dla nich ważną częścią ich poruszenia....</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania, Robert, Kamil


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

staniszewscy


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia