Łucja Obremska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2022
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2022
Gazeta Wrocławska
2 czerwca 2022 r. odeszła do wieczności
ś+p
Łucja Obremska
Łucja była człowiekiem „Solidarności”
w całym tego słowa znaczeniu.
Rozważna, odpowiedzialna i pogodna,
i taką Ją będę pamiętać.
A Wojtkowi i Jarosławowi
i Ich Rodzinom
składam
serdeczne wyrazy żalu i współczucia.
Dorota Czudowska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia