Dariuszowi Przybecki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.07.2020
Głos Wielkopolski

„Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić”
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że dniu 16.07.2020 roku odszedł w wieku 53 lat
nasz kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek

ś+p
Dariusz Przybecki

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
w środę 22.07.2020 roku o godz. 12.30
w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
w Poznaniu przy ul. Szamarzewskiego 3.
Pogrzeb odbędzie się po mszy o godz. 14.15
na cmentarzu Miłostowo
od ulicy Warszawskiej w Poznaniu.
W smutku pogrążeni
Żona, Córki, Synowie i Wnuki

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatuś dzisiaj miałbyś 55 lat byłyby to inne urodziny niż zawsze bo pierwsze w takim gronie,wiem że byłbyś najszczęśliwszym Dziadkiem na świecie

Córka Monika


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
❤️❤️ „Pierwszy Dzień Ojca bez Ciebie a ja najchętniej zadzwoniłabym… gdybym znała numer telefonu do Nieba... Powiedziałabym czego mi jeszcze w życiu potrzeba... Może bym nawet list do Ciebie napisała.. gdybym tylko Twój adres pobytu znała ..."❤️❤️ Tak bardzo tęsknie

Córka Monika


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Gdybym wiedziała,że tego dnia po raz ostatni widzę, jak wychodzisz za drzwi, przytuliłabym Cię, pocałowała i zawołała ponownie, aby zobaczyć Twój uśmiech. Gdybym wiedziała, że tego dnia słyszę Twój głos po raz ostatni, zapisałabym każde Twoje słowo, aby je usłyszeć... raz po raz. Gdybym wiedziała,że to ostatnie minuty, w których Cię widzę, powiedziałabym "kocham Cię najmocniej na całym świecie” ❤️ Tak bardzo mi Ciebie Tatuś brakuje,moje serce cały czas krwawi

Córka Monika


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj jest dokładnie pół roku jak odszedłeś zostawiajac mnie tutaj sama a Twój zegarek o 10:33 zatrzymał się na Twojej ręce. Kochany Tatusiu - gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłbyś nadal z nami. Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły spracowane ręce, przestało bić kochane serce! Odszedłeś nagle z dala od bliskich ale cicho i bez pożegnania, jak ten, co nie chce swym odejściem smucić, jak ten, co wierzy w chwili rozstania, że niebawem wróci... Ale nie wraca

Córka Monika


5 l

Tęsknie za Tobą każdego dnia

Córka Monika


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
„Wieczny odpoczynek..”[*]

Magda


5 l

Zawsze Tatuś będę o Tobie pamiętać

Córka Monika


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć

Córka Monika


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo za Tobą Tatuś tęsknię

Córka Monika


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia