Kazimiera Proroc
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2022
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2022
Gazeta Wrocławska
Z głębokim żalem zawiadamiam,
że w dniu 23.02.2022 roku
zmarła
ś+p
mgr Kazimiera Proroc
wieloletni pracownik Urzędu Wojewódzkiego,
członek ogrodów działkowych „Storczyk”,
odznaczona medalem zasłużonych
dla Miasta Wrocławia i województwa.
O uroczystościach pogrzebowych poinformuję.
Syn
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia