Daniela Ważbińska - Nowak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2021
Dziennik Łódzki

Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie,
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba,
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi
Aż przed oblicze Boga Najwyższego.
11 lipca 2021 roku zmarła

ś tp
Daniela

Ważbińska-Nowak

z domu Gątarek
o czym z wielkim smutkiem
powiadamiają

mąż oraz syn i córka z rodzinamiNaszą Ukochaną Żonę, Mamunię, Babcię i Prababcię pochowamy na cmentarzu w Budziszewicach
po mszy świętej odprawionej 16 lipca o godzinie 12.00 w tamtejszym kościele pw. Przemienienia Pańskiego.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Bo kto za życia kochał goręcej, Za tym łez ludzkich popłynie więcej, I żalów więcej u niebios progu Za zmarłym świadczy ludziom i Bogu..." (M. Gawalewicz)

Joanna Gajewska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy nie zapomnę tamtego czasu, gdy dane mi było gościć Panią moim życiu. To były szczęśliwe dni... Minęły, ale wrócą, wrócą może szybciej, niż można by było się spodziewać.

Joanna Gajewska


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dwa lata temu odeszła do nieba wspaniała, nieoceniona kobieta, którą dopóki żyję, dopóty ze wzruszeniem i nostalgią będę wspominać.

Joanna Gajewska


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Póki ktoś żyje, to go kochamy, Lecz to po śmierci go doceniamy. Wtedy widzimy jaki był cenny, Wtedy ogarnia smutek brzemienny, Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota... Może dane mi będzie spotkać Drogą Panią w domu Ojca. Mam taką nadzieję.

Joanna Gajewska


3 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia