Stanisława Rybarczyka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2021
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2021
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Stanisława Rybarczyka
Prezesa Koła Związku Kombatantów RP
i Byłych Więźniów Politycznych w Nowym Tomyślu.
Wieloletni działacz społeczny i samorządowy.
Radny Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu
trzech kadencji (2002-2014).
Aktywnie zaangażowany w działalność i rozwój
KS „Polonia” Nowy Tomyśl
(w latach 1999-2005 – prezes klubu).
Uczestnik rajdów motorowych. Sędzia piłki siatkowej. Zapalony wędkarz.
Odznaczony m.in. Złotym Krzyżem Zasługi,
Złotą Odznaką Honorową
Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej,
Złotą Odznaką Honorową
„Za zasługi dla województwa gorzowskiego”.
Łącząc się w smutku i żałobie,
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
przekazujemy
wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i Rada Powiatu Nowotomyskiego
wraz z pracownikami
Starostwa Powiatowego w Nowym Tomyślu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia