Wrócisława Bergand
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.10.2021
Głos Wielkopolski
Towarzystwo Przyjaciół
Muzeum Narodowego w Poznaniu
z głębokim żalem żegna
ś+p
Wrócisławę Bergandy
wspaniałego człowieka i cenionego społecznika
aktywną uczestniczkę i inicjatorkę
wielu działań Towarzystwa,
długoletniego Prezesa, miłośniczkę sztuki i muzeów, propagatorkę aktywnego uczestnictwa w kulturze.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci
Zarząd i członkowie Towarzystwa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
JĘDRZEJ STEFAN OKSZA - PŁACZKOWSKI
4 l