Barbary Rożyńskiej-Szumskiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2021
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2021
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z ogromną przykrością
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Pani
Barbary Rożyńskiej
-Szumskiej
wieloletniej Dyrektor
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
i Ordynatora Oddziału Noworodkowego
w Grodzisku Wielkopolskim
Wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
składa
Dyrekcja i Pracownicy
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
w Grodzisku Wlkp.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia