Andrzej Kobus

This was published in the following publications on 03.12.2010:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 grudnia 2010 roku odszedł od nas w wieku 36 lat ukochany SYN</p>
<h4>śp. ANDRZEJ KOBUS</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 4 grudnia 2010 roku o godz. 11.20 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążeni w smutku rodzice</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 1 grudnia 2010 roku odszedł od nas w wieku 36 lat ukochany SYN

śp. ANDRZEJ KOBUS

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 4 grudnia 2010 roku o godz. 11.20 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążeni w smutku rodzice

Beach

Przyjaciołom, znajomym, sąsiadom oraz wszystkim, którzy okazali pomoc, współczucie i uczesniczyli w ostatniej drodze ukochanego SYNA śp. ANDRZEJA KOBUSA serdeczne podziękowania składają Rodzice

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Kochany Andrzejku....to już 15 lat ,gdy odszedłeś...Moja rodzina będzie o Tobie zawsze pamietać

Przykaciółka rodziny


6mos

To juz minelo 10 lat,gdy po raz ostatni zlozylam Ci ,,andrzejkowe"​zycze​nia imieninowe.Moja rodzina nigdy o Tobie nie zapomni.

Przyjaciolka rodziny


5yrs

Image chosen by user
Dopiero dziś się dowiedziałem, prawie przypadkiem szukając w sieci z powodu przypomnienia o Jego urodzinach - że Andrzej nie żyje i to od 8 lat. Dobrze, że o nim pamiętacie... Ja się pomodlę.

kolega ze szkoły


7yrs

Image chosen by user
Najukochańszemu Synkowi z zapalonym światełkiem

Rodzice


7yrs

Image chosen by user
Kochanie,bardzo tęsknimy Rodzice

Halina Kobus


7yrs

Kochany Andrzejku.To juz 8 lat minelo kiedy ostatni raz skladalam Ci zyczenia imieninowe...samych slonecznych dni....Nigdy nie zapomne chwil spedzonych z Toba ,chociaz bylo ich niewiele ale o wiele za malo..

Przyjaciolka Rodziny


7yrs

Image chosen by user
<p>kochamy Pamiętamy i Tęsknimy Rodzice</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Ukochanemu Synkowi z tęsknotą i smutkiem</p>

rodzice


8yrs

Image chosen by user
<p>Z Nowym Rokiem,Ukochanemu Synkowi z tęsknotą</p>

Rodzice


8yrs

Image chosen by user
<p>Bardzo Kochamy i Tęsknimy</p>

Mama


8yrs

Image chosen by user
<p>Swiąteczne światełko-Kochamy Cię</p>

Rodzice


8yrs

Image chosen by user
<p>Ukochanemu Synkowi</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Synkowi od rodziców</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Kochamy Cię </p>


8yrs

<p>Pamiętamy :*</p>

JR


8yrs

Image chosen by user
<p>Kochanemu Synkowi Rodzice </p>

halina kobus


8yrs

Image chosen by user
Kochanemu Synkowi


8yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknimy Kochanie


8yrs

Image chosen by user
Najdroższemu Synkowi


8yrs

Image chosen by user
Rodzice z pamięcią


8yrs

Image chosen by user
Swiatełko od mamy.​Tęsknię.


8yrs

Image chosen by user
Ukochanemu Synkowi


9yrs

Image chosen by user
Synkowi-​Rodzice


9yrs

Image chosen by user
Tęsknimy i bardzo Kochamy Rodzice


9yrs

End of content

No more pages to load