Jadwiga Sadłocha
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2022
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.07.2022
Dziennik Łódzki
„Wspomnienie jest formą spotkania”
Z głębokim żalem żegnamy
Jadwigę Sadłochę
długoletniego Dyrektora Naszej Szkoły.
Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego
im. Gabriela Narutowicza w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia