Mamy Otylii Łabęckiej.
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.08.2020
Dziennik Polski
Serdecznie dziękujemy
całemu Zespołowi lekarzy i pielęgniarek
za profesjonalizm przy opiece
i ratowaniu zdrowia oraz życia naszej Mamy
Otylii Łabęckiej
Szczególne podziękowania kierujemy
dla Pani dr Marty Zapały
za takt, za ciepłe ludzkie odruchy serca
w tak trudnym dla Wszystkich okresie pandemii.
Dziękujemy Państwu za Wasze pochylenie się
nad starym bezradnym człowiekiem.
Pragniemy również podziękować Pani K. Batko reprezentującej Firmę „Karawan”
za fachowość i opiekę.
Z wyrazami szacunku
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia