Marek Derbich
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2021
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 10 kwietnia 2021 roku, odszedł od nas
ś+p
Marek Derbich
długoletni pracownik
Wydziału Inżynierii Zarządzania
Politechniki Poznańskiej,
grafik komputerowy, autor wielu projektów
okładek podręczników i monografii.
Straciliśmy kreatywnego współpracownika i Kolegę.
Rodzinie i Bliskim
składamy
serdeczne wyrazy współczucia
Dziekan i Społeczność
Wydziału Inżynierii Zarządzania
Politechniki Poznańskiej
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
14 kwietnia 2021 r. na cmentarzu w Murowanej Goślinie,
bezpośrednio po mszy św. pogrzebowej,
która zostanie odprawiona o godz. 11.00
w kościele pw. św. Jakuba Apostoła
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia