Ze smutkie
This was published in the following publications on 31.01.2022:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 31.01.2022:
Głos Koszaliński
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Krystyny Kasper
wieloletniej prezes
Miejskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków
w Koszalinie,
człowieka z pasją,
otwartego na innych,
życzliwego, uczynnego i pomocnego.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Jan Kuriata
Przewodniczący Rady Miejskiej
w Koszalinie
Piotr Jedliński
Prezydent Koszalina
End of content
No more pages to load