Aurelia Siwińska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.03.2021
Głos Wielkopolski
„Mam Ciebie wciąż jeszcze w oczach,
Mam Ciebie w sercu na dnie,
Jeszcze pamięci blady obłoczek
Płynie nade mną, otula mnie...
Mam Ciebie wciąż jeszcze w oczach,
wciąż Ciebie umiem na pamięć,
Znam Twoje ręce na moich włosach,
choć z każdym dniem jesteś dalej...
Dzisiaj to jedno Ci powiem,
Że kiedy oczy zamykam,
Stajesz się więźniem dwóch moich powiek,
Stąd nie uciekniesz donikąd...
Mam Ciebie wciąż jeszcze w oczach...”
Agnieszka Osiecka
30 marca 2021 roku mija rok od dnia, w którym odeszła nasza 91-letnia Mama, Babcia, Prababcia
ś+p
Aurelia Siwińska
Ciężko chorowała i wiedzieliśmy,
że kiedyś się to wydarzy,
jednak na Jej odejście nie byliśmy gotowi.
Była wspaniałym i prawym Człowiekiem,
Przyjacielem, posiadała olbrzymią wiedzę
o życiu, ludziach i wiele talentów.
Kiedyś uczyła matematyki, wychowywała dzieci,
potem pomagała w opiece nad wnuczkami
– to stanowiło sens Jej życia, cały Jej świat.
Była Człowiekiem pełnym życiowego entuzjazmu, otwartym i życzliwym dla wszystkich.
Swoją miłością i dobrocią serca
nadawała sens naszemu życiu.
Mamo, Babciu, Prababciu,
na zawsze pozostaniesz w naszych sercach
córka Aldona, syn Dariusz, synowa Beata,
wnuczki Weronika, Zosia i Ania z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia