ELŻBIETA BATURA
This was published in the following publications on 28.10.2021:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 28.10.2021:
Głos Wielkopolski
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.
Jan Paweł II
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Elżbiety Batury
Radnej Miasta i Gminy Buk.
Nauczyciel, pedagog, społecznik, radna,
ale przede wszystkim człowiek, któremu zależało na dobru drugiego. Koło krzywdy bliźniego nie potrafiła przejść obojętnie, do każdego wyciągała pomocną dłoń.
Pozostanie w naszej pamięci jako zawsze uśmiechnięta, pełna dobroci i empatii,
chętnie wspierająca bukowską kulturę.
Rodzinie i Bliskim
przekazujemy słowa współczucia i wsparcia.
Łączymy się w modlitwie ze wszystkimi,
którzy przeżywają czas rozłąki z najbliższą osobą.
Jest to wielka strata, która bardzo długo będzie napełniać smutkiem serca wielu.
Dlatego łącząc się w żałobie, składamy wyrazy głębokiego współczucia po odejściu niesamowitego człowieka,
ale przede wszystkim przyjaciela.
Agnieszka Skałecka
– Dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Buku
wraz z zespołem pracowników„Ciężko wyrazić ból słowami po kimś, kto zrobił tak wiele”.
End of content
No more pages to load