Stanisława Oręby
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2022
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2022
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem
zawiadamiamy o śmierci
Stanisława Oręby
byłego pracownika Urzędu Miejskiego w Gdańsku
wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Prezydent Miasta Gdańska
Sekretarz Miasta Gdańska
oraz
Koleżanki i Koledzy
z Urzędu Miejskiego w Gdańsku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia