Franciszkowi Zośka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2022
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.01.2022
Nowa Trybuna Opolska
„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze,
bo zostawili ślady w naszych sercach”
Serdeczne podziękowania wszystkim,
którzy naszego drogiego brata i szwagra
proboszcza dziekana
Franciszka Zoskę
za życia obdarzyli miłością, przyjaźnią,
okazywali Mu szacunek i uznanie.
Pod koniec Jego drogi życiowej
u Jego boku stanęli
i uhonorowali Go na wiele sposobów.
W tak bolesnych dla nas chwilach
dzielili z nami smutek, żal,
okazali wiele serca i życzliwości.
Bóg zapłać ks. Biskupowi R. Pierskała
za dar Mszy Św. i wygłoszone Słowo Boże
oraz wszystkim przybyłym księżom.
Szczególne podziękowania Radzie Parafialnej,
parafianom, strażakom oraz wszystkim tym,
którzy włączyli się w czynne przygotowanie
całej ceremonii żałobnej.
„Bóg Zapłać”
składa
siostra Monika z mężem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia