Anna Mackiewicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2010
Gazeta Lubuska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 października 2010 r. odeszła od nas poprzedzając nas w drodze do najlepszego Ojca Doktor ANNA MACKIEWICZ znakomita specjalistka chirurgii stomatologicznej, w pełni oddana pacjentom i lekarzom. Pani Doktor była wieloletnią działaczką Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Przez dwie kadencje piastowała funkcję Prezesa oddziału, a w ostatnich latach członka zarządu oddziału PTS w Zielonej Górze. Pani Doktor była obdarzana szacunkiem i zaufaniem środowiska stomatologicznego. Zawsze jednała, uczyła, pomagała, wspierała. Była wzorem dyplomacji. Wzorem lekarza dla pacjentów i kolegów lekarzy. Droga Koleżanko, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci! Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi - Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Zielonej Górze i Zielonogórscy Lekarze Stomatolodzy

Plaża

Wyrazy szczerego współczucia rodzinie z powodu śmierci dr. ANNY MACKIEWICZ Przewodniczącej Okręgowej Izby Lekarskiej składa Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Zielonej Górze

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ANNY MACKIEWICZ Przewodniczącej Okręgowej Izby Lekarskiej w Zielonej Górze Rodzinie Zmarłej wyrazy współczucia składają Dyrektor i pracownicy Oddziału T.U. INTER Polska S.A. w Poznaniu oraz Dyrektor i agenci Przedstawicielstwa w Zielonej Górze

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 22 października 2010 r. odeszła od nas na wieczną służbę Doktor ANNA MACKIEWICZ znakomita specjalistka chirurgii stomatologicznej, oddana pacjentom i lubiana przez nich lekarka. Pani doktor była wieloletnią działaczką samorządu lekarskiego, obdarzoną szacuknkiem i zaufaniem środowiska medycznego, czego wyrazem m. in. było to, że pełniła drugą już kadencję funkcję Prezesa Okręgowej Rady Lekarskiej w Zielonej Górze Droga Koleżanko, na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci! Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi Prezydium i Okręgowa Rada Lekarska w Zielonej Górze

Łączymy się w bólu z najbliższymi zmarłej ANNY MACKIEWICZ Grono Pedagogiczne i Młodzież Medycznego Studium Zawodowego w Zielonej Górze

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem śląskie środowisko lekarskie przyjęło wiadomość o śmierci Prezes Okręgowej Rady Lekarskiej w Zielonej Górze lek. dent. Anny Mackiewicz niezwykle oddanej swojej pracy i wszystkim potrzebującym Najlepsi z nas zawsze odchodzą pierwsi. Będą tam na nas czekać Rodzinie, Najbliższym oraz Kolegom i Koleżankom z Okręgowej Izby Lekarskiej w Zielonej Górze składam najgłębsze wyrazy współczucia w imieniu Śląskiej Izby Lekarskiej Prezes ORL Jacek Kozakiewicz

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Edyta Wojtyczka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Stoparczyk


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata Stefaniak


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia K.


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia