Wanda Śmielak-Korombel
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.06.2020
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.06.2020
Gazeta Krakowska
ś+p
Pożegnała grono najbliższych, bardzo licznych przyjaciół, współpracowników i wychowanków lekarzy, niezliczone rzesze pacjentów, którym ratowała zdrowie i życie
Pani Profesor
Doc. dr hab. n. med.
Wanda
Śmielak-Korombel
Ponad pół wieku jako lekarz, a ponad 10 lat jako ordynator Oddziału Kardiologii w Szpitalu im. G. Narutowicza należała do najwybitniejszych postaci krakowskiej kardiologii, ale także do inicjatorów społecznych poczynań na rzecz upowszechniania wiedzy o chorobach serca
i rozwoju specjalistycznej bazy leczniczej.
Z powodzeniem stworzyła i przewodniczyła mającej liczne sukcesy Fundacji „Pomóż Swojemu Sercu”,
a w ostatnich latach równie aktywnego Klubu „Amicus”.
Pani Doktor była osobą o niekwestionowanym autorytecie, niespożytej energii, niezwykłej serdeczności,
którą wszystkich obdarzała.
Żegnając Cię z wielkim żalem i smutkiem, dziękujemy za Twoje gorące serce i zawsze serdeczny uśmiech
Elżbieta Lechowicz, Sławomir Tabkowski
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia