Zofia Macioszek

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.09.2021
Express Bydgoski

„Cicho odeszłaś, wśród nas ciągle żyjesz,
W naszych sercach, Twoje serce bije”
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 6.09.2021 r. odeszła
nasza kochana Żona, Mama, Córka, Babcia i Teściowa

ś+p

Zofia Macioszek

z domu Frąckowiak
lat 65
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Św.
dnia 8.09.2021 r. (środa) o godzinie 9.45 w Kościele pw. Bożego Ciała przy ul. Jesionowej w Bydgoszczy.
Pogrzeb o godzinie 11.00 na cmentarzu przy ul. Kossaka.
Pogrążona w smutku

Rodzina

Plaża

„Trzeba pamiętać o nieustannej wdzięczności za ten dar, jakim dla człowieka jest drugi człowiek”.
Jan Paweł II

Lekarzom:
Michałowi Ziołkowskiemu
Mirosławie Kropidłowskiej
Dorocie Bednarskiej
Małgorzacie Dobosiewicz
Joannie Banach
Magdalenie Rzeźnik
Joannie Grzybek
oraz całemu Zespołowi
z Kliniki Kardiologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2
im. dr. Jana Biziela,
Przemysławowi Wróblewskiemu ze Szpitala MSWiA
NAJSZCZERSZE WYRAZY WDZIĘCZNOŚCI
za profesjonalną opiekę medyczną,
udzieloną pomoc, wyjątkową wrażliwość
i serce okazane

ś+p

Zofii Macioszek

podczas Jej ostatnich dni życia,
jak również za niezwykłą otwartość,
poświęcony czas i zawsze dobre słowo
dla najbliższych Zmarłej

składa

Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kacperolandia ma dziś 18...A ten deszcz...wiem...to znak...już nie pierwszy raz...jesteś blisko...kocham i tęsknię

G


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kocham na zawsze...

G


1 r

Myślę o Tobie każdego dnia ...teraz tu jest wszystko inne niż jak bylaś,,,

G


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Codziennie o Tobie myślę. Bardzo brakuje mi naszych wspólnych rozmów o wszystkim, jak i o niczym. Oddałbym wiele, żeby móc wygadać się Tobie z moich problemów i posłuchać Twoich rad. Nigdy nie zapomnę jak schodziłem sześć pięter niżej, żeby Ciebie zobaczyć. Kocham Cię z całego serca i nigdy nie zapomnę.

Sebastian Janc


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię każdego dnia...oddałabym wiele, by spędzić choć jeszcze jeden dzień z Tobą Mamo

G


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo mi Ciebie brakuje...na zawsze ...

G


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać....Tęsknię.​​..mam nadzieję, że jesteś szczęśliwa po drugiej stronie tęczy i trzymasz kciuki i mi kibicujesz moja Zosiu

G


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo...nie wierzę, że minął już rok odkąd Cię tu nie ma...na zawsze w moim sercu

G


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak bardzo mi Ciebie brakuje Mamo...

G


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię Mamo...moja Zosiu...

G


4 l

Wciąż nie mogę uwierzyć...tak bardzo tęsknię...

G


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nic nigdy nie będzie takie samo bez Ciebie Mamo....2022 rok bez Ciebie...nie wierzę nadal

G


4 l

Mamo...leży ta Twoja pozytywka świąteczna, a moje serce nie wierzy...tęsknię...

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać...tęsknię za Tobą Mamo...

G..i


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy Cię nie zapomnę Mamo...kiedyś się spotkamy po drugiej stronie tęczy...tęsknię...​n​ikt nie wie jak bardzo...

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciężko bez Ciebie Mamo...na zawsze jesteś w moim sercu

M


4 l

Dziękuję za Kaczora Donalda, za maciczkowe guziczki...za to, że jestem i umiem dzięki Tobie iść dalej...tęsknię za tym naszym gaduleniem, ale idę do przodu tak jak byś chciała moja Zofio

M


4 l

Zawsze będziesz obok mnie Mamo...

G


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tęsknię Mamulka...ciężko bez Ciebie....

M


4 l

Wciąż nie mogę uwierzyć...

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Chciałabym być tak silna jak Ty Mamo byłaś...jednak nie mogę się pogodzić, że nie ma Cię obok...tęsknię za kawą pitą w czerwonych kubkach... wszystko jest inne bez Ciebie...i kawa ma inny smak...po prostu cisza...

Guga


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo, tęsknię...brak słów by wyrazić co czuję...

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mamo, brak mi słów...ostatnia kawa...nie to miejsce i nie ten czas...już nigdy nic nie będzie takie samo.. teraz nawet kwiaty mają inny kolor, każdy dzień jest coraz gorszy...

M


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję Ci za wszystko....za to kim dziś jestem....za siłę, którą mi dałaś Mamo

M


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia