Jan Gawron

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.04.2021
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato. Tak smutno i pusto tutaj bez Ciebie. Tato. Życie już nie jest takie samo. Nigdy nie będzie. Byłeś dla nas wszystkich dobrem chodzącym po to , byśmy mogli się uśmiechać ale i zapłakać. Zawsze znalazłeś sposób aby pocieszyć. Nie mogę uwierzyć, że Cię nie ma wśród nas.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,,Ci których kochamy nie umierają nigdy,,. Tato. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, tęsknimy, dlaczego? Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, ogromnie boli myśl o chwili, kiedy nie będzie już następnych chwil,,, Tato, nawet nie zdążyliśmy pomyśleć o tej chwili , a ty odeszłeś, tak szybko, tak nagle bez słów pożegnania, bo przecież za chwilę mieliśmy się spotkać, Tato dlaczego? ,,Ani uwierzyć, ani się pogodzić,,

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,Są pożegnania, na które nigdy nie jesteśmy gotowi,, . ... Tato , przez pandemię nie mogliśmy się pożegnać, powiedzieć ostatniego słowa, trzymać za rękę, podać ci świecę , Tato wciąż zadaje sobie pytanie dlaczego ? Dlaczego akurat to nam nie dane było się pożegnać? Tak bardzo tęsknimy. Łzy nie przestają płynąć.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wciąż nie mogę uwierzyć. Zawsze będę pamiętać Tatko. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko. Dziś piękny dzień. Byłam u mamy. Tęsknimy za Tobą. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nieważne czy rok minął, czy dzień, miesiąc czy lata, gdy odszedł ktoś kochany, to tracimy na zawsze cząstkę świata. Tak Tato. Straciliśmy nie tylko cząstkę ale dla mnie cały świat. ,,Ani uwierzyć, ani się pogodzić,,. Zawsze będę pamiętać Tatko. Bo nie tak miało być. Nie tak. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla świata Tato byłeś tylko cząstką, ale dla nas byłeś całym światem. Nigdy już nic nie będzie tak samo. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Czasu spędzonego z tymi których kochamy , nigdy nie jest za dużo,,. Z Tobą Tato wciąż brakuje tego czasu. Pandemia rozdzieliła nas w okrutny sposób. Odszedłeś w najgorszym możliwym czasie. Bez pożegnania, bez słowa. Nigdy się z tym nie pogodzę. Tak bardzo tęsknimy wszyscy. I wciąż zadaję pytanie? Dlaczego akurat Ty Tato, dlaczego akurat wtedy? I nie ma odpowiedzi. Tylko został smutek, żal, łzy...,........ .

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, czuję ogromną bezsilność, że nie mogę Cię usłyszeć, że nie mogę z tobą porozmawiać. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,,W sercu mam ból, w oczach mam łzy, a w mojej pamięci Tatko, na zawsze zostaniesz Ty,,. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
,, Ktoś tutaj był i nagle zniknął, i nie ma ,, Tatulku ,,tak szybko odeszles, że ani uwierzyć, ani się pogodzić,, Dziś rok jak nastąpiło ostatnie pożegnanie Ciebie. Czy to już rok , czy dopiero rok, dla mnie to wieczność . Tak bardzo tęsknimy. Łzy nie przestają płynąć. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać Tatko. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są ludzie, których Anioł Śmierci przytula o wiele za wcześnie. Ciebie Tato, też za wcześnie przytulił. To nie był jeszcze ten czas. Nie ta chwila. Sytuacja spowodowała , że nie dane nam było się pożegnać, zobaczyć, powiedzieć ,jak bardzo cię kochamy. A łzy płyną, płyną, płyną.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Boże. Jeżeli w niebie rosną kwiaty, proszę zerwij kilka i daj mojemu Tacie. Powiedz mu jak bardzo tęsknię, jak bardzo go kocham, jak bardzo nie mogę pogodzić się z jego nagłym odejściem. W sercu mam wciąż ból, który nigdy nie zniknie. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Spoczywaj Tatusiu w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato, odszedłeś z tego świata, ale nigdy nie pozwolę ci odejść z mojego serca. To ja Twoja ukochana córka. Tęsknię za tobą. Zawsze będę pamiętać. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tatulku. Pierwsza Wielkanoc bez Ciebie. Nigdy nie będzie już tak samo. Jedzenie ma inny smak, święta nie są takie wesołe. Smutno. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia