Regina Kubczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2010
Gazeta Lubuska

<p>Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że 16 grudnia 2010 roku zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie, nasza kochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA</p>
<h4><strong>śp. REGINA KUBCZAK</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 20 grudnia 2010 roku o godz. 11.10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina</p>

Pogrążeni w głębokim smutku i żałobie zawiadamiamy, że 16 grudnia 2010 roku zakończyła swe szlachetne, pełne miłości i dobroci życie, nasza kochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA

śp. REGINA KUBCZAK

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 20 grudnia 2010 roku o godz. 11.10 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

tesknie Mamusiu,​córka Regina


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Regina Lisowska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>*** Z OKAZJI SWIETA MATKI ***</p> <p>*** ZBLIZA SIE TWOJE SWIETO MAMUSIU,SWIETO NAJPIEKNIEJSZE,,,,​S​WIETO MATKI *** NIE MA CIE JUZ PRZY MNIE ALE JESTES I BEDZIESZ ZAWSZE W MOIM SERCU. @ STAŁAS PRZY MNIE W NOCY,GDY PŁAKAŁAM. BYŁAS PRZY MNIE,GDY O POMOC WOŁAŁAM. DAŁAS MI PRZYJAZŃ NAJPIEKNIEJSZA,​NAJT​RWALSZA. DAŁAS MI MIŁOSC WYRZECZEŃ WARTA. DZIEKUJE CI ZA TO,BO BYŁAS NAJWSPANIALSZA MAMUSIA NA SWIECIE. SPOCZYWAJ W POKOJU,,,,,Twoja zawsze kochajaca córka Renia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>*** WSPOMINAM I TESKNIE MAMUSIU ***</p> <p>*** MOJA NAJUKOCHAŃSZA MAMUSIU*** ZBLIZAJA SIE SWIETA WIELKANOCNE I CORAZ BARDZIEJ BRAKUJE MI CIEBIE,SIEDZACEJ OBOK MNIE? TY SPRAWIAŁAS SWOJA OBECNOSCIA,ZE SWIETA BYŁY TAKIE RADOSNE I SZCZESLIWE?,,,,​DZIE​KUJE CI ZA TO NAJUKOCHAŃSZA MOJA MAMUNIU. W MOIM SERCU POZOSTANIESZ NA ZAWSZE! SPOCZYWAJ W POKOJU,,,,TWOJA CÓRKA RENIA.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

BRAKUJE MI CIEBIE MAMUSIU


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Regina Lisowska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>**** JESTES W MOIM SERCU ZAWSZE ****</p> <p>**** NAJUKOCHAŃSZA MAMUNIU **** CZAS WCALE NIE LECZY RAN?,,,,WCIAZ MI SMUTNO I BRAKUJE MI TWOJEGO CIEPŁA,CUDOWNYCH CHWIL WSPÓLNIE SPEDZONYCH. DZIEKUJE ZA CIEPŁO I MIŁOSC JAKA MI DAŁAS. JESTES MOIM ANIOŁEM,KTÓRY SIE MNA OPIEKUJE-CZUJE TO!!! SPOCZYWAJ W POKOJU NAJUKOCHAŃSZA!!!</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>*** WSPOMINAM I TESKNIE WCIAZ ***</p> <p>DAŁAS MI CIEPŁO I SERCE,OCIERAŁAS MOJE ŁZY. BYŁAS DLA MNIE CAŁYM SWIATEM, NIKT NIE MIAŁ TAKIEJ MAMY JAK TY? DLATEGO JEST MI TAK ZLE BEZ CIEBIE MAMUSIU! SPOCZYWAJ W POKOJU,,,,,Twoja córka Renia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

TAK BARDZO TESKNIE MAMUNIU


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

,TAK BARDZO TESKNIE,​córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>,,,CHOC CIE NIE MA TU?,,,,TO ZAWSZE JESTES!</p> <p>03.01,,,,TWÓJ PIERWSZY WNUK KONCZYŁ 35 LAT,TY ZAWSZE PAMIETAŁAS BO BARDZO KOCHAŁAS. BYŁO MI SMUTNO BEZ CIEBIE?MIMO TEGO,ZE BYŁAS Z NAMI,,,,,BO JESTES PRZECIEZ I BEDZIESZ ZAWSZE! MAMUSIU NAJUKOCHAŃSZA TAK BARDZO KOCHAM I TESKNIE ABY SIE PRZYTULIC DO CIEBIE CHOC WIEM,ZE NIE NIE JEST TO MOZLIWE? TESKNOTE I MIŁOSC TRUDNO WYRAZIC SŁOWAMI! SPOCZYWAJ W POKOJU. Twoja córka Renia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

KOCHAM I PAMIETAM Renia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>,,,,NAJUKOCHAŃSZA MAMUNIU ,,,,</p> <p>TUZ,TUZ,,,,POZEGNAMY STARY 2012 ROK A PRZYWITAMY NOWY 2013 ROK! JEST MI BARDZO SMUTNO BEZ CIEBIE NAJUKOCHAŃSZA,,,,,,​​CHOC TAK NAPRAWDE NIGDY NIE ODESZŁAS? BO JESTES PRZY MNIE!!! DZIEKUJE ZA MIŁOSC,ZA OPIEKE i ZA PIEKNE WSPOMNIENIA,KTÓRE POZOSTAWIŁAS! SPOCZYWAJ NAJUKOCHAŃSZA W POKOJU. Twoja córka Renia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

TESKNIE MAMUSIU-​córka Renia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>,,,DZIEŃ PRZED WIGILIA,,,,,,</p> <p>NIE MOZEMY PODZIELIC SIE OPŁATKIEM KOCHANA MAMUSIU WIEC BYŁAM DZISIAJ NA TWOJEJ MOGILE,ZANIOSŁAM STROIK SWIATECZNY I ZAPALIŁAM SWIATEŁKO PAMIECI I MODLITWY,,,,,,TAK BARDZO TESKNIE NAJUKOCHAŃSZA,,,,,,​​PONOC CZAS LECZY RANY?,,,,,NIE DLA MNIE?,,,,, SPOCZYWAJ W POKOJU NAJUKOCHAŃSZA.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>,,,SWIETA BOZEGO NARODZENIA 2012 R.</p> <p>ZBLIZAJA SIE SWIETA BOZEGO NARODZENIA WIEC WSPOMINAM TE WSZYSTKIE SWIETA SPEDZONE Z TOBA MAMUSIU. TO BYŁY NAJPIEKNIEJSZE SWIETA W MOIM ZYCIU. SWOJA OBECNOSCIA SPRAWIAŁAS,ZE BYŁY TAKIE RADOSNE,SZCZESLIWE I PEŁNE MIŁOSCI. TO JUZ NIESTETY TRZECIE SWIETA KIEDY NIE BEDZIE CIEBIE OBOK MNIE,,,,WIEC BEDA BARDZO SMUTNE BO JAKIE MOGA BYC,KIEDY BRAKUJE MI CIEBIE? TAK BARDZO CHCIAŁABYM POWIEDZIEC :" PRZYTUL MNIE KOCHANA MAMUSIU CHOC WIEM,ZE NIE MOZESZ BO JESTES U BOGA?" JESTES I BEDZIESZ ZAWSZE OBECNA LECZ TYLKO W MOIM SMUTNYM SERDUSZKU! TAK BARDZO MI SMUTNO I PUSTO BEZ CIEBIE NAJUKOCHAŃSZA MAMUSIU! Twoja córka Renia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>,,,,KOCHAŁAS ZAWSZE KWIATY,,,,,,</p> <p>SZCZESCIE PODZIELA LOS KWIATÓW,JEST PIEKNE,,,,ALE TRWA BEZLITOSNIE KRÓTKO.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>TAK BARDZO TESKNIE ZA TOBA MAMUSIU!!!</p> <p>MOJA MAMUSIA TO WZÓR MIŁOSCI,DOBROCI I PIEKNA JAK TEN MOTYL. MOTYLKU MÓJ KOCHANY TO NIE BYŁ JESZCZE CZAS ABY ODFRUNAC?,,,,,,,,​SP​OCZYWAJ W POKOJU,,,,Twoja córka Renia.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

BRAKUJE MI CIEBIE MAMUSIU


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>2-ROCZNICA SMIERCI MAMUSI!</p> <p>16.12.2012 r - MIJAJA DWA LATA KIEDY TAK NIESPODZIEWANIE BÓG CIE ZABRAŁ DO SIEBIE. WCIAZ ZADAJE SOBIE PYTANIE,,,DLACZEGO?,​​,,I NIE OTRZYMUJE ODPOWIEDZI. POZOSTAŁ SMUTEK,ZAL I PUSTKA W ZYCIU TYCH,KTÓRZY POZOSTALI. TWOJE SERCE PRZEPEŁNIONE BYŁO TYLKO MIŁOSCIA I DOBROCIA,,,,WIEC JAK TERAZ ZYC BEZ CIEBIE MAMUSIU? DZIEKUJE ZA MIŁOSC,DOBROC i CIEPŁO JAKIM MNIE OBDARZYŁAS! KOCHAM CIE TAK BARDZO,ZE BRAKUJE MI SŁÓW ABY WYRAZIC TO CO CZUJE TERAZ? STRACIŁAM NAJUKOCHAŃSZA MAMUSIE LECZ ZYSKAŁAM ANIOŁA,KTÓRY SIE MNA NADAL OPIEKUJE. ,,,,SPOCZYWAJ W SPOKOJU,,,,​PRZEPEŁN​IONA SMUTKIEM TWOJA CÓRKA RENIA.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

tesknie Mamusiu,​córka Regina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Regina Lisowska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Regina Lisowska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Regina Lisowska


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia