Marii Lubery
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2021
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.05.2021
Dziennik Łódzki
Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p
Marii Lubery
Działaczki „Solidarności”,
współpracowniczki Konfederacji Polski Niepodległej
i innych struktur opozycji antykomunistycznej. Dwukrotnej wiceminister (1990-1995),
wielkiej patriotki, odznaczonej Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim
składa
Marek Michalik, prezes ŁSSE S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia