Aleksandra Skubisa
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2021
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2021
Kurier Poranny
Z ogromnym żalem przyjąłem wiadomość o śmierci naszego serdecznego Kolegi, Leśnika,
emerytowanego naczelnika
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
ś+p
Aleksandra Skubisa
W dniu 7 listopada 2021 r. brać leśna
straciła zaangażowanego leśnika,
któremu na sercu zawsze leżało dobro lasu i przyrody.
Był zawsze aktywny i ciekawy ludzi.
Dał się poznać jako leśnik do końca oddany zawodowej pracy, poświęcając jej każdą chwilę swojego życia.
Po przejściu na zasłużony odpoczynek aktywnie działał jako Członek Związku Leśników Polskich.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję
wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z utraty tak wspaniałego,
życzliwego i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Andrzej Józef Nowak
Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia