Janina Mościcka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2020
Głos Wielkopolski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy,
że dnia 21 czerwca 2020 r. zasnęła w Bogu
Nasza Kochana Mama, Babcia i Prababcia

ś+p
Janina Mościcka

lat 95
Msza święta pogrzebowa odbędzie się
dnia 26 czerwca 2020 r. (piątek) o godz. 10.30
w kościele pw. Św. Trójcy na Dębcu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00
na cmentarzu Górczyńskim w Poznaniu.

Pogrążeni w smutku
Córki i Syn z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Piec lat po smierci pani Janiny Moscickiej przypadkiem natrafilam na Jej nekrolog. Pani Ewo, Aniu, Jacku jestem dawna lokatorka Waszej siedleckiej Babci p. Wladyslawy Moscickiej i pamietam jak przyjezdzaliscie do Niej na wakacje. Wasza Mama byla u moich Rodzicow w ich nowym mieszkaniu, nie pamietam roku. Wtedy dowiedzialam sie o wypadku p. Ewy, a Anie wspominam jako cztero/piecioletnia dziewczynke tworzaca rozmaite opowiadania, bylo to urocze. Ja przekroczylam juz osiemdziesiatke, nie jestem na Facebooku i nie prowadze bloga, gdyz cenie prywatnosc, ale chcialam powiedziec, ze pamietam p.Janine jako mila, delikatna osobe. Pozyczala od nas ksiazki, mielismy spora biblioteczke. Przesylam wyrazy wspolczucia Teresa Krawczyk Kaminska z Siedlec.

Teresa Krawczyk Kamińska


1 r

Pięć lat po śmierci pani Janiny Moscickiej przypadkiem natrafiłam na Jej nekrolog. Pani Ewo, Aniu, Jacku jestem dawną lokatorką Waszej siedleckiej Babci p. Władysławy Moscickiej i pamiętam jak przyjezdzaliscie do Niej na wakacje. Wasza Mama była u moich Rodziców w ich nowym mieszkaniu, nie pamiętam roku. Wtedy dowiedziałam się o wypadku p. Ewy, a Anię wspominam jako cztero/pięcioletnią dziewczynkę tworząca rozmaite opowiadania, było to urocze. Ja przekroczyłam już osiemdziesiatke, nie jestem na Facebooku i nie prowadzę bloga, gdyż cenię prywatność, ale chcialam powiedzieć, że pamiętam p.Janine jako miłą, delikatną osobe. Pożyczała od nas książki, mieliśmy sporą biblioteczkę. Przesyłam wyrazy współczucia Teresa Krawczyk Kamińska z Siedlec.

Teresa Krawczyk Kamińska


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Zbigniew Gerod


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia