Z czcia i
This was published in the following publications on 05.05.2021:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.05.2021:
Nowosci
Z czcią i żalem żegnam
ś+p
Marka Biczyka
cenionego sędziego, przewodniczącego II Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Toruniu,
koordynatora współpracy międzynarodowej
i praw człowieka w sprawach karnych.
Łączył sędziowski profesjonalizm z życzliwością,
spokojem i życiową mądrością.
Uosabiał nienaruszalność sprawiedliwości
i dobroczynnie wpływał na poczucie bezpieczeństwa wszystkich torunian.
Niech spoczywa w pokoju wiecznym!
Pogrążoną w żałobie
Rodzinę oraz Współpracowników
z toruńskiego środowiska prawniczego
proszę o przyjęcie słów serdecznego współczucia,
otuchy i jedności w bólu.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
End of content
No more pages to load