Marek Golik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.06.2021
Gazeta Lubuska

,,Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite ręce, przestało bić najdroższe serce”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 2 czerwca 2021 roku odszedł od nas kochany
MĄŻ, WUJEK, OJCIEC, LEKARZ

ś+p
Marek Golik

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się
19 czerwca 2021 roku o godz. 11.00 na cmentarzu
komunalnym (starym) w Zielonej Górze.
Msza Św. żałobna w intencji zmarłego odbędzie się
w dniu pogrzebu o godz. 9.30 w kościele Pw. Św. Alberta.
O czym zawiadamia pogrążona w smutku

żona Anna z rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy

Ewa z rodziną


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy

Ewa z rodziną


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w moim sercu

pacjentka EP


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w mej pamięci i w sercu. Jakże brakuje mi Pana kochany, niezastąpiony Doktorze Mareczku. Do zobaczenia w niebie.

pacjentka Ewa


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kiedy zapalamy znicze, wspomnienia na nowo odżywają.

Ewa z rodziną


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze pamiętam i ciepło wspominam Pana kochany Doktorze

pacjentka Ewa


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Doktorze nasz Aniele zawsze wspominam Pana z czułością i noszę w sercu. Ogromnie Pana brakuje. Do zobaczenia.

pacjentka Ewa


3 l

Spotkamy sie w niebie Marku ❤

Ewa grabowska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci dla najwspanialszego lekarza ortopedy, bardzo dobrego człowieka i przyjaciela cierpiących pacjentów. Na zawsze pozostanie Pan w moim sercu.

pacjentka Ewa


4 l

Zawsze będę pamiętać o Panu doktorze był wspaniałym miłym człowiekiem. Był moim lekarzem spoczywaj w pokoju

Pacjentka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci dla Pana kochany Doktorze

Ewa z rodziną


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Doktorze kochany światełko pamięci dla Pana. Ogromnie Pana brakuje na tym ziemskim świecie. Wciąż Pana wspominam i modlę się, aby pobyt w raju wynagrodził Panu wielkie serce i troskę jaką przejawiał Pan wobec cierpiących ludzi. Do zobaczenia w Niebieskiej Krainie.

Ewa


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju Panie Doktorze.

Pacjentka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać. Pan Doktor był wyjatkowym człowiekiem. Prosze przyjac moje wyrazy wspolczucia.

Dorota Szymańska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Elżbieta


4 l

Ogromna strata dla wszystkich!!! Szanowny Panie Doktorze, spoczywaj w pokoju !!!

pacjentka PT


4 l

Z wielkim niedowierzaniem dowiedziałam się o śmierci P.Doktora wspaniałego człowieka, czułego i otwartego na problemy pacjenta, dbał o nas jak o najbliższą rodzinę, to wielka strata ,najgorętsze wyrazy współczucia

Iwona i Andrzej pacjenci


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie doktorze już mi Pana brakuje

Karyn Konieczna


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielki, cudowny człowiek, spoczywaj w pokoju...

Edyta


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wyrazy wspólczucia

J.S


4 l

Wielkie wyrazy szacunku i podziwu dla takiego lekarza i człowieka o tak ogromnym sercu. Przepraszam, że nie mogłem Ciebie osobiście pożegnać i wybacz mi proszę. Może spotkamy się w innym świecie. Dziękuję za uratowanie nogi, jako jedyny mi pomogłeś.

Krzysztof


4 l

Wspaniały Lekarz,cudowny Człowiek,otwarty,​ży​czliwy,nigdy takiego Lekarza nie spotkałam.

Iwonna Gawałkiewicz


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wyrazy współczucia

Zofia Mat.


5 l

Żegnaj Marku- UZ Henryk

Henryk Sienkiewicz


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia