Kazimiera Węgrecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2022
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.02.2022
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że odeszła nasza koleżanka,
serdeczny przyjaciel, skromny człowiek
ś+p
mgr
Kazimiera Węgrecka
W I Liceum Ogólnokształcącym
im. Bartłomieja Nowodworskiego
oddała wiele lat swego życia, stając się wzorem nauczyciela
i wychowawcy szanowanego przez młodzież.
Cześć Jej pamięci!
Dyrekcja, Pracownicy, Uczniowie,
Rodzice i Absolwenci
Liceum Nowodworskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia