Jolanta Nowicka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2021
Głos Wielkopolski
Odeszła bliska nam wszystkim
Przyjaciółka i Współpracowniczka.
Nasza Jola.
Związana z uczelnią niemal od samego początku.
Ciepła, serdeczna osoba,
obdzielająca wszystkich swoją dobrą energią.
Dziś, z głębokim smutkiem i poczuciem wielkiej straty, żegnamy
Jolantę Nowicką
nadal nie mogąc uwierzyć,
że nie dane będzie nam więcej być razem.
Rodzinie
składamy
najszczersze wyrazy współczucia
Rektor, prof. dr hab. Hubert Orłowski
Kanclerz, mgr Cezary Pieczyński
Koleżanki i Koledzy z Wyższej Szkoły Języków Obcych
im. Samuela Bogumiła Lindego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia