Rafał Kupsia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.12.2020
Głos Wielkopolski
Z żalem i smutkiem żegnamy
Śp.Rafała Kupsia
współtwórcę i zastępcę dyrektora Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu w latach 2009-2015
Odszedł człowiek życzliwy dla innych, otwarty i pogodny. Inżynier, który bardzo dużą część swojego zawodowego życia poświęcił na budowę nowoczesnej komunikacji miejskiej w Poznaniu.
Bliskim zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia