Łukasza Tura
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2020
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2020
Nowosci
Z czcią i żalem żegnam
ś+p
Łukasza Tura
wybitnego toruńskiego muzyka i nauczyciela
gry na instrumentach dętych,
waltornistę Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz kapelmistrza Orkiestry Dętej
Zespołu Szkół Samochodowych w Toruniu.
Naszemu miastu przyniósł chlubę,
dbając o kulturę muzyczną najwyższej próby
oraz edukację muzyczną młodego pokolenia.
Niech spoczywa w pokoju wiecznym!
Pogrążonej w żałobie
Rodzinie
środowisku Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej,
zaprzyjaźnionym zespołom oraz wychowankom
przekazuję słowa serdecznego współczucia
i jedności w cierpieniu.
Prezydent Miasta Torunia
Michał Zaleski
Z wielkim bólem
przyjęliśmy wiadomość
o niespodziewanej śmierci
naszego muzyka
- wieloletniego waltornisty TOS
ś+p
Łukasza Tura
Najszczersze kondolencje
w imieniu całego toruńskiego
środowiska artystycznego
oraz melomanów
składamy
Żonie Ewie,
całej Rodzinie i Najbliższym
Pogrążony w żałobie
zespół artystyczny
i administracyjny
Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia