Mieczysław Chyra

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.12.2021
Nowa Trybuna Opolska

Nasz kochany: Mąż, Tato, Dziadek, Wujek,
a dla wielu prawdziwy przyjaciel i wspaniały człowiek,

ś+p
Mieczysław Chyra

w dniu 14 grudnia 2021 r.
odszedł do Pana,
gdzie, jak wierzymy,
„ma miejsce przygotowane” przez Niego.

Msza św. i uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w poniedziałek,
20 grudnia 2021 r. o godz. 14.00
w starej kaplicy na cmentarzu w Opolu-Półwsi.
Prosimy o modlitwę w intencji Zmarłego.

W trakcie uroczystości
udostępniona będzie księga kondolencyjna.
Prosimy o nieskładanie kondolencji rodzinie osobiście.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Spoczywaj w pokoju

Alicja Kozłowska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
R.I.P.

Urszula i Józef


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Urszula Panek

U


4 l

Był Pan bardzo dobrym człowiekiem. Zawsze można było na Pana wsparcie liczyć. Dziękuję. Spoczywaj w pokoju.

Jan


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju dobry człowieku

Krystyna Strózik


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Będę o Panu zawsze pamiętać. Bardzo dziękuję.

Ania


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Byłeś lekiem na każde zło, smutek i ból. Do kogo teraz pójdziemy po radę i pociechę? Drogi Panie Mieczysławie Dziękuję Bogu, że było dane mi Pana spotkać. Dziękuję za każdą chwilę mi poświęconą, za wszystkie rozmowy i wsparcie w trudnych momentach przez słowo i modlitwę. Dziękuję Bogu za Pana, Panie Mieczysławie. Niech Bóg da Ci wieczną radość w swoim domu i ukoi nasz ból po Twoim odejściu.

Renata Wilk


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Odpoczywaj w pokoju

Renata i Gienek


4 l

Drogi Panie Mieczysławie, z całego serca dziękujemy za wieloletnie modlitwy za naszą rodzinę w różnych intencjach. Wiemy że był Pan bardzo dobrym człowiekiem Wierzymy ,że Pan Bóg przyjmie Pana do Królestwa Niebieskiego. Całej rodzinie natomiast będzie błogosławił i udzieli pomocy w dalszych latach na tej ziemi,Rozumiemy ból z jakim Państwo się zmagacie ponieważ 01.12. zmarł nasz mąż i ojciec Piotr Skrzypiec , który często rozmawiał z Panem Mieczysławem. Niech Pan Bóg ma w opiece wszystkich zmarłych i żywych ,Jezu ufam Tobie.

Małgorzata Sury Skrzypiec z rodziną


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju nasz najwierniejszy PRZYJACIELU

Urszula i Józef Pankowie


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia