Teresa Koźmicka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2010
Głos Wielkopolski

<p>Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia<br />ś+p<br />Teresa Koźmicka<br />lat 86<br />Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.<br />W smutku pogrążone<br />Dzieci z rodzinami</p>

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś+p
Teresa Koźmicka
lat 86
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.
W smutku pogrążone
Dzieci z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Babciu Nasza Kochana!!!!</p> <p style="text-align:justify"><strong>Człowiek umiera... Znowu za szybko!<br />Człowiek umiera... Razem z nim wszystko...<br />Tylko wspomnienia po nim zostają,<br />Które wciąż mgliste z czasem się stają,<br />Których tak wiele, jednak za mało...<br />Znowu za szybko wszystko się stało!<br />Czasu nie było na pożegnanie...<br />Teraz zostało tylko płakanie.<br />Teraz ten smutek w garści Cię trzyma,<br />Trzyma za szyje, dusić zaczyna...<br />Póki ktoś żyje, to go kochamy,<br />Lecz to po śmierci go doceniamy.<br />wtedy widzimy jaki był cenny,<br />Wtedy ogarnia smutek brzemienny,<br />Wtedy to rozpacz, wtedy tęsknota,<br />Jakże naiwna życia prostota.....<br />Wtedy wyrzuty nami władają,<br />Wtedy uczucia hołdy składają...<br />Wtedy za późno na przeprosiny,<br />Jedno, co możemy - wciąż się modlimy...<br /></strong></p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Babuni Ewka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla Prababci Yassin


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochana Babuszka od Z.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Odejście....</p> <p style="text-align:justify">Babuniu Kochana!!!</p> <p style="text-align:justify">"Zgasłaś nam jak świecy płomyk.Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna.<br />I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie!!!<br />Bo zawsze myślami będziemy przy Tobie. Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą” Ewka</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena Golon


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

bożena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla Babuni


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochanej Babuni


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zojka Golon


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Teskonta...</p> <p><br /><span>Wisława Szymborska</span><br /><span>Kot w pustym mieszkaniu</span><br /><span>Umrzeć - tego nie robi się kotu. </span><br /><span>Bo co ma począć kot w pustym mieszkaniu. </span><br /><span>Wdrapywać się na ściany. </span><br /><span>Ocierać między meblami. </span><br /><span>Nic niby tu nie zmienione, a jednak pozamieniane. </span><br /><span>Niby nie przesunięte, a jednak porozsuwane. </span><br /><span>I wieczorami lampa już nie świeci. </span><br /><span>Słychać kroki na schodach, ale to nie te. </span><br /><span>Ręka, co kładzie rybę na talerzyk, także nie ta, co kładła. </span><br /><span>Coś się tu nie zaczyna w swojej zwykłej porze. </span><br /><span>Coś się tu nie odbywa jak powinno. </span><br /><span>Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma. </span><br /><span>Do wszystkich szaf się zajrzało. </span><br /><span>Przez półki przebiegło. </span><br /><span>Wcisnęło się pod dywan i sprawdziło. </span><br /><span>Nawet złamało zakaz i rozrzuciło papiery. </span><br /><span>Co więcej jest do zrobienia. </span><br /><span>Spać i czekać. </span><br /><span>Niech no on tylko wróci, niech no się pokaże. </span><br /><span>Już on się dowie, że tak z kotem nie można. </span><br /><span>Będzie się szło w jego stronę jakby się wcale nie chciało, pomalutku, </span><br /><span>na bardzo obrażonych łapach. </span><br /><span>I żadnych skoków pisków na początek</span></p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tesknie Babciu.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochana Babuniu.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dla Najukochansz ej Babuszki Z


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moja Kochana Babcia Najdrozsza Przyjaciolka</p> <p style="">Przyjaźń to najwspanialszy i najbardziej kosztowny dar. To sens i znaczenie wszystkich darów, ilekroć ludzie się obdarowywują.</p> <p style="">Kwiaty nie zakwitną bez ciepła słońca. Ludzie nie mogą stać się ludźmi bez ciepła przyjaźni.</p> <p style="">Szczęście to jest inne określenie radości i zadowolenia. Inne imię przyjaźni.</p> <p style="">Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują swoją przyjaźń.</p> <p style="">Przyjaźń. W twoim sercu żyją ludzie, którzy znaleźli tam swój dom. Zamieszkują go nawet wtedy, gdy już dawno umarli.</p> <p style="">Kto wyrzeka się przyjaźni, mieszka w krainie bez kwiatów.</p> <p style="">Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim możesz sobie poradzić, jeżeli masz przy boku przyjaciela. On nie musi nic więcej uczynić, jak tylko powiedzieć słowo, albo tez bez słów, podać ci rękę.</p> <p style="">Przyjaciel w twoim życiu jest najlepsza pociechą w każdej potrzebie. Przyjaciel to prawdziwa ludzka dobroć, w której czujesz znak Bożej dobroci.</p> <p style="">Dziekuje Ci Babciu za te wszytskie lata kiedy mnie zawsze wspieralas i bylas moim Aniolem Strozem bede cie nosic w moim sercu do konca moich dni...</p> <p style="">Wybacz mi ze nie moglam Cie trzymac za reke kiedy odchodzilas,bylam tak bardzo daleko.</p> <p style=""><span>Kocham Cie</span> Moja Najdrozsza Przyjaciolko</p> <p style="">Twoja Wnuczka</p> <p style="">Zosia</p> <!--filtered-->


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zojka Golon


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zojka


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia