Teresa Koźmicka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2010
Głos Wielkopolski

<p>Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia<br />ś+p<br />Teresa Koźmicka<br />lat 86<br />Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.<br />W smutku pogrążone<br />Dzieci z rodzinami</p>

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 31 października 2010 roku odeszła od nas Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś+p
Teresa Koźmicka
lat 86
Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w piątek, dnia 5 listopada br. o godz. 8.45 w kościele Maryi Królowej przy Rynku Wildeckim w Poznaniu. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym pw. Jana Vianneya przy ul. Lutyckiej o godz. 11.00.
W smutku pogrążone
Dzieci z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tesknie bardzo Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Brakuje mi Ciebie.Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamie BG


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tesknie Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p><span>Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą<br />zostaną po nich buty i telefon głuchy<br />tylko to co nieważne jak krowa się wlecze<br />najważniejsze tak prędkie że nagle się staje<br />potem cisza normalna więc całkiem nieznośna<br />jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy<br />kiedy myślimy o kimś zostając bez niego<br />Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna<br />zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście<br />przychodzi jednocześnie jak patos i humor<br />jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej<br />Tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu<br />jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon<br />żeby widzieć naprawdę zamykają oczy<br />chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć<br />kochamy wciąż za mało i stale za późno<br />Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze<br />a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny<br />Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą<br />i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą<br />i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości<br />czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą </span><br /><strong>wspomnienie o babci</strong> -_Ayla_ -<strong>2003-11-24</strong> <strong>18:05:46</strong><br />Basiuniu<br />Tak, to piękna mądrość "spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą..."<br />Czasem gdy pomyślę, ile bliskich przyjdzie mi jeszcze pochować to cierpnę ze strachu i bardzo się boję, że sił zabraknie, by to przetrwać.<br />Tyle jednak ludzi traci swoich bliskich i skądś biorą siły , by stawić temu czoła więc i pewnie ja dam radę...<br /></p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Cały czas mysle i tęsknie


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M.


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Babuniu pamietam. Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Babuszku z okazji Twoich urodzin....mialysmy swietowac je razem...</p> <p>odłamałam gałąź miłości<br />umarłą pochowałam w ziemi<br />i spójrz<br />mój ogród rozkwitł<br />nie można zabić miłości<br />jeśli ją w ziemi pogrzebiesz<br />odrasta<br />jeśli w powietrze rzucisz<br />liścieje skrzydłami<br />jeśli w wodę<br />skrzelą błyska<br />jeśli w noc<br />świeci<br />więc ją pogrzebać chciałam w moim sercu<br />ale serce miłości mojej było domem<br />moje serce otwarło swoje drzwi sercowe<br />i rozdzwoniło śpiewem swoje sercowe ściany<br />moje serce tańczyło na wierzchołkach palców<br />więc pogrzebałam moją miłość w głowie<br />i pytali ludzie<br />dlaczego moja głowa ma kształt kwiatu<br />i dlaczego moje oczy świecą jak dwie gwiazdy<br />i dlaczego moje wargi czerwieńsze są niż świt<br />chwyciłam miłość aby ją połamać<br />lecz giętka była oplotła mi ręce<br />i moje ręce związane miłością<br />pytają ludzie czyim jestem więźniem<br />Kocham Cie Babciu na zawsze...</p> <p>Twoja Zojka</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pamiętam dziś Twoje Święto Boż


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamuś jutro Twoje urodziny Boż


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moja kochana Babulinka twoja Z


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Pamietam Bożena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Myslami zawsze z Toba Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tesknie twoja Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Z daleka kocham Cie Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Babuniu moja Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Babciu bardzo Cię kocham Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bożena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

cały czas myśle Ewka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mamie Bożena


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bardzo tesknie Zojka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Myslami zawsze z Toba Zojka


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia