Wacław Baliński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.12.2010
Dziennik Bałtycki

Rodzinie zmarłego Wacława Balińskiego wyrazy szczerego współczucia składają dyrekcja i pracownicy z Zarządu Dróg i Zieleni w Gdańsku

Plaża

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Wacława Balińskiego
Wiceprezydenta Miasta Gdańska.
Cześć Jego pamięci składają Rektor, Senat
i społeczność akademicka Uniwersytetu Gdańskiego

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

Wacława Balińskiego

Radnego Miasta Gdańska w latach 1994 - 2002
Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Gdańska w latach 1994 - 1998
Wiceprezydenta Miasta Gdańska w latach 1998 - 2001

Rodzinie, Bliskim i Przyjaciołom
składamy wyrazy głębokiego współczucia

Paweł Adamowicz
Prezydent Miasta Gdańska

Bogdan Oleszek
Przewodniczący Rady Miasta Gdańska

Serdeczne podziękowania za przewodniczenie Mszy Św. i uroczystościom pogrzebowym
śp. Wacława Balińskiego
składamy JE ks. abp. Tadeuszowi Gocłowskiemu oraz koncelebrującym kapłanom:
ks. Zbigniewowi Zielińskiemu, ks. Piotrowi Tworkowi, ks. Mateuszowi Koszałka,
ks. Stanisławowi Dułak, ks. Cezaremu Annusewiczowi oraz ks. Kazimierzowi Wojciechowskiemu.

Dziękujemy p. Prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi, koleżankom i kolegom z Zarządu i Rady Miasta Gdańska, Urzędu Wojewódzkiego oraz Uniwersytetu Gdańskiego, a także Sybirakom, p. Janowi Marszałkowiczowi i pocztom sztandarowym, rodzinie, przyjaciołom, współpracownikom, sąsiadom i znajomym za udział w ceremonii pogrzebowej, ofiarowane modlitwy, wyrażone współczucie, złożone wieńce i kwiaty.

Panu prezesowi Jarosławowi Kamerowi oraz PPU “Zieleń” sp. z o.o. dziekujemy za życzliwość i organizację pogrzebu.

Wyrażamy wdzięczność Hospicjum św. Faustyny w Sopocie, p. dr Agacie Dajnowskiej-Stanczewa i pielęgniarce p. Ewie Jaworskiej za wsparcie i opiekę nad Mężem i Tatą w czasie choroby.

Żona i córki z rodzinami

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że po długiej i ciężkiej chorobie
odszedł do Życia Wiecznego na spotkanie z Panem
nasz kochany Mąż, Tato, Dziadek
Wacław Baliński
Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 29 grudnia 2010 r. o godz. 10.00
w Katedrze Oliwskiej pw. Trójcy Świętej.
Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy św. na cmentarzu Oliwskim.
Pogrążona w smutku Rodzina

Rodzinie zmarłego
Wacława Balińskiego
wyrazy szczerego współczucia
składają
dyrekcja i pracownicy
"Gdańskich Melioracji" Sp. z o.o.

Żegnamy
Wacława Balińskiego
Wiceprezydenta Miasta Gdańska w latach 1998-2001
Rodzinie
wyrazy głębokiego współczucia składają koleżanki i koledzy z Zarządu Miasta Gdańska:
Paweł Adamowicz, Zbigniew Czepułkowski, Ryszard Gruda, Jerzy Gwizdała, Danuta Janczarek, Adam Landowski, Włodzimierz Pietrzak, Ewa Sienkiewicz

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

grazyna


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stefania Robakz Białych Błót


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sławomir Kosmulski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Zygmunt


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

RSM 'Budowlani' w Gdańsku


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia