dr inż. Stefan Jóżkiewicz
This was published in the following publications on 29.12.2021:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 29.12.2021:
Dziennik Polski
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. inż.
Stefana Jóżkiewicza
Wieloletniego, emerytowanego pracownika
Wydziału Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej
w Krakowie.
Odszedł od nas ceniony nauczyciel
i wychowawca młodzieży akademickiej,
szczery i oddany przyjaciel.
Zawsze był skory do pomocy
i nigdy nikomu jej nie odmawiał.
Na zawsze pozostanie w naszych sercach
jako otwarty, pełen pasji człowiek.
W tym bolesnym dla wszystkich dniu, składamy
Rodzinie oraz Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia.
Dziekan Wydziału Inżynierii Lądowej
i Gospodarki Zasobami,
Kolegium Wydziału,
Pracownicy Wydziału,
Koleżanki, Koledzy i Studenci
End of content
No more pages to load