Sławomir Paszkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2022
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.07.2022
Kurier Poranny
Z ogromnym żalem przyjąłem wiadomość o śmierci
naszego serdecznego Kolegi, Leśnika,
emerytowanego pracownika
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
ś+p
Sławomira
Paszkiewicza
W dniu 2 lipca 2022 r. brać leśna
straciła zaangażowanego współpracownika, leśnika, któremu na sercu zawsze leżało dobro lasu i przyrody.
Rodzinie
i Najbliższym
przekazuję wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z utraty tak wspaniałego, życzliwego
i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Dyrektor
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anna Paszkiewicz-Trojniel
3 l