Tadeusz Barczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.11.2020
Dziennik Polski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że
w dniu 30 października 2020 zmarł
mgr Tadeusz Barczyk
emerytowany, długoletni pracownik
Instytutu Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się
w piątek, 6 listopada 2020 roku o godzinie 14.30
w kościele w Bęble (msza św.)
i następnie przejazd na cmentarz w Białym Kościele.
Rodzinie Zmarłego
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy
Instytutu Fizyki
Uniwersytetu Jagiellońskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Marian Wójcik
5 l