Wojciech Weiss

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.07.2020
Głos Wielkopolski

ś+p

Z głębokim żalem żegnamy
Wielkiego Przyjaciela Sportu

Wojciecha Weissa

Człowieka obdarzonego wysoką kulturą osobistą, sportowca, nauczyciela, trenera,
publicystę i działacza,
oddanego całym sercem pracy
na rzecz wielkopolskiego środowiska sportowego,
w szczególności akademickiego.

Zawsze życzliwy każdemu pozostawi
w naszej pamięci serdeczne wspomnienia.

Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia
składają

Dyrektor wraz z Pracownikami
Departamentu Sportu i Turystyki
Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Wielkopolskiego

Plaża

„Takiego losu się nie odrzuci,
Takiego losu się nie odsprzeda,
Takich przeznaczeń się nie odwróci”
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 12 lipca 2020 r. zmarł

ś+p
Wojciech Weiss

członek honorowy Akademickiego Związku Sportowego,
zawodnik, wieloletni trener i kierownik sekcji
lekkiej atletyki AZS-AWF i AZS Poznań,
wybitny działacz sportu akademickiego,
prezes Klubu Uczelnianego
AZS Politechniki Poznańskiej (1997-2017),
wiceprezes Zarządu Organizacji Środowiskowej
AZS w Poznaniu (2001-2018),
członek Zarządu Głównego AZS (2014-2018),
ceniony i niezwykle lubiany przez studentów
Politechniki Poznańskiej nauczyciel i wychowawca,
kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu (2005-2012) oraz dyrektor Centrum Sportu
Politechniki Poznańskiej (2012-2020).
Był Dobrym i Prawym Człowiekiem, Wspaniałym Kolegą,
żarliwym Azetesiakiem, bezgranicznie oddanym
sprawom sportu studenckiego.
Takim też pozostanie w naszych sercach.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego współczucia.

Zarząd Organizacji Środowiskowej
Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu,
Koleżanki i Koledzy z Koła Seniora AZS Poznań
oraz środowisko akademickiej lekkiej atletyki
ś+p

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 12 lipca 2020 r. zmarł

ś+p
mgrWojciech Weiss

długoletni pracownik Politechniki Poznańskiej,
wykładowca akademicki. Dyrektor Centrum Sportu,
którego niewyczerpany entuzjazm i zaangażowanie
w życie Uczelni doprowadziły do powstania
nowoczesnych obiektów sportowych na jej terenie.
Jako Prezes Klubu Uczelnianego AZS
Politechniki Poznańskiej,
swoją działalnością przyczynił się
do jego największych sukcesów sportowych
i organizacyjnych.
Przez lata związany był z Akademickim
Związkiem Sportowym jako zawodnik, trener i działacz.
Wywarł ogromny wpływ
na rozwój sekcji wyczynowych AZS PP.
Żegnamy niezastąpionego organizatora,
managera, trenera i wychowawcę młodzieży,
wyjątkowego, pogodnego człowieka o wielkim sercu
i niepowtarzalnym poczuciu humoru.
Na zawsze pozostanie z nami piękne przesłanie Jego życia,
aby łączyć, a nie dzielić, pomagać i być otwartym na drugiego człowieka.
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Rektor, Senat
i Społeczność Akademicka
Politechniki Poznańskiej

ś+p

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 lipca 2020 roku odszedł od nas ś+p mgr Wojciech Weiss Dyrektor Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej, wieloletni Prezes Klubu Uczelnianego AZS. Pogrążeni w smutku pracownicy Centrum Sportu Politechniki Poznańskiej Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Kolego z boiska, pozostały tylko wspomnienia.......

Ewa Chmara


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia