Włodzimierz Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2020
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego Kolegi
Włodzimierza Pawlaka
wieloletniego pracownika
Spółdzielni Mieszkaniowej „Ugorek”
Szczere słowa wsparcia i otuchy
Żonie, Synowi i Rodzinie Zmarłego
składają
Zarząd Spółdzielni
oraz koleżanki i koledzy
,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i pamięci”
ś+p
Włodzimierz Pawlak
Najukochańszy Mąż, Tata, Teść, Dziadek i Szwagier.
Przeżywszy lat 71, opatrzony św. sakramentami,
zasnął w Panu dnia 16 września 2020 roku.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie w piątek,
dnia 25 września 2020 r. o godz. 9.00 w kościele parafialnym pod wezwaniem św. Jana Kantego w Krakowie-Bronowicach, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarzu w Mydlnikach,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
RodzinaProsimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia