Stanisław Banasik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2022
Echo Dnia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2022
Echo Dnia
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Drogiego Kolegi
Pana Stanisława Banasika
- Emerytowanego Notariusza w Kielcach.
W Zmarłym tracimy
Notariusza cieszącego się nieposzlakowaną opinią
i dobrego Człowieka.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego i głębokiego współczucia
składają
Prezes, Wiceprezes,
Członkowie Rady Izby Notarialnej w Krakowie
oraz
Koleżanki i Koledzy Notariusze
Izby Notarialnej w Krakowie,
a także pracownicy biura RIN w Krakowie.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 10 lutego br.,
o godz. 14.30 w kościele św. Maksymiliana Marii Kolbego
w Kielcach, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na Cmentarz Nowy w Kielcach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia