Muhie Al-Nakshabandi

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2021
Dziennik Bałtycki

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”.
Ks. Jan Twardowski
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy,
że dnia 13 listopada 2021 r. w wieku 82 lat zmarł
nasz najukochańszy
Mąż, Ojciec, Dziadek i Teść

ś+p
Muhie
Al-Nakshabandi

Pomysłodawca i właściciel legendarnego Baru Kebab w Sopocie, miejsca dobrych wspomnień wielu pokoleń
Oddany sercem Trójmiastu
Wyróżniony Ekumenicznym Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Św. Brygidy
za krzewienie ideałów ekumenizmu i kultu
Św. Brygidy Szwedzkiej
Pożegnalna Msza Św. zostanie odprawiona w dniu 22 listopada 2021 r. o godzinie 10.30
w Kościele Św. Brygidy w Gdańsku przy ul. Profesorskiej 17.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w kaplicy Cmentarza Centralnego „Srebrzysko”
o godzinie 12.00.
Zamiast kwiatów prosimy o przekazywanie datków do puszek u Wolontariuszy Domu Hospicyjnego Caritas im. Św. Józefa w Sopocie lub na konto
18 1160 2202 0000 0001 0313 5342
z dopiskiem „Kwiaty dla Muhie”.
Prosimy o nieskładanie kondolencji po pogrzebie.
Pogrążona w rozpaczy

Żona oraz Córki z Rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo sympatyczny "Pan Kebab". Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Sopocianka z rodziną


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szefie Muhie ,na zawsze pozostaniesz w moim sercu, drugiego takiego Człowieka nie ma, zawsze dobry,uśmiechnięty,​​pomocny, będzie Nam Ciebie brakowało,ale nie umiera ten kto na zawsze pozostaje w naszych sercach.Przez 15 lat pracy z Szefiem Muhie ,dużo mnie nauczyło ,ukształtowalo,​dzie​kuje za wszystko

Joanna Ptaszyńska


4 l

to był bardzo dobry i przyzwoity człowiek,Bożenko bądż dzielna

Egmont Roelle


4 l

Odpoczywaj w pokoju Muhie

Ewa Żyta-Czuchnowska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
niepowetowana strata,odszedł człowiek wielkiego serca.Spij spokojne

Aldona i Marian Wróblewscy


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w spokoju

JZ


4 l

Bożenko z Rodziną,łączę się w bólu

Janka Zabaryła


4 l

Pozostaniesz w pamięci, miły Kolego,z naszych akademickich lat

Janka Z.


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia